شرایط و ضوابط

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی لپ تاپ ارزان و سفارش كالا از این سایت به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی لپ تاپ ارزان بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

خدمات و محتويات این سایت براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتریان عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در سایت اینترنتی لپ تاپ ارزان به فروشگاه لپ تاپ ارزان متعلق است و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانونی خواهد داشت.

هر گونه استفاده از محتويات سایت  سایت لپ تاپ ارزان فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مدیرعامل فروشگاه لپ تاپ ارزان امکان پذیر می باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا در بخش “تماس با ما “و آدرس الکترونیکی info@Laptoparzan.ir با ما تماس بگيريد.

كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در قسمت سفارش درج کنند. بديهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

کاربران قبل از اقدام به خرید می بایست در سایت لپ تاپ ارزان ثبت نام نموده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایند تا با اطلاعات لازم کالا در اختیار شما قرار گیرد.

فروشگاه اینترنتی لپ تاپ ارزان هيچ گونه مسئوليتی را در قبال محتويات سایت هایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در سایت لپ تاپ ارزان شکل می گیرد، پذیرا نیست.

تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی لپ تاپ ارزان با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد. سایت لپ تاپ ارزان هیچ گونه مسئوليتی را در قبال محتويات پیام های کاربران نمی پذیرد.

ارتباط سایت لپ تاپ ارزان با کاربران فقط از دامنه  Laptoparzan.ir برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

سایت لپ تاپ ارزان به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

ارسال به سریعترین شکل

فروشگاه اینترنتی لپ تاپ ارزان با تیم مجرب خود سفارش شما را در سریعترین زمان ممکن دریافت کرده و به انبار شرکت ارسال شده و بسته بندی میگردد و برای تحویل به شما به پست ارسال می گردد.

امکان خرید آنلاین در هر مکان

فروشگاه اینترنتی لپ تاپ ارزان وقت و زمان شما را میداند و با بهره گیری از تکنولوژی روز خرید را هرچه بیشتر از گذشته ساده کرده است.

شیوه ارسال

فروشگاه اینترنتی لپ تاپ ارزان برای رضایت خریداران گرامی امکان ارسال رایگان برای خریدهای بالای سی میلیون تومان را فراهم کرده است. در خرید های زیر سی میلیون تومان از روس پس پرداخت برای ارسال کالاها استفاده می شود.

ارتباط مستقيم با کاربران

فروشگاه لپ تاپ ارزان به دنبال رضايت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضايت از كار ما حاصل نشده، لطفا مراتب را از طریق آدرس الکترونیکی info@laptoparzan.ir به اطلاع ما برسانید.

ضمنا کاربران گرامی می توانند در هر زمان كه مايل باشند پرسش های خود را به يکی از روشهای ذکر شده در بخش جزئیات محصول در فروشگاه اینترنتی لپ تاپ ارزان برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

شرایط و خدمات فروش
فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در فروشگاه اینترنتی لپ تاپ ارزان درج نموده است.
فروشگاه اینترنتی لپ تاپ ارزان به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.

خدمات پس از فروش

شرایط خدمات پس از فروش هر کالا در قسمت توضیحات آن ذکر شده است. در صورت عدم ذکر شرایط گارانتی در قسمت توضیحات کالا، این بدان معناست که فروشگاه اینترنتی لپ تاپ ارزان خدمات پس از فروشی برای آن کالا ندارد. لازم به ذکر است که سایت لپ تاپ ارزان فقط مسئولیت عودت سفارش را در صورتی می پذیرد که محصول خریداری شده برخلاف توضیحات ارائه شده در صفحه محصول باشد، لذا توضیحات محصول را با دقت بخوانید و در صورت داشتن هر گونه پرسش از طریق راه های ارتباطی سوال های خود را مطرح کنید. لذا بدیهی است که عودت هزینه پرداخت شده برای کالاهای فیزیکی بر اساس سلیقه و عدم پسند کاربر در دستور کار قرار نخواهد گرفت.

  • ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.
  • مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه اینترنتی لپ تاپ ارزان درج شده و سایت لپ تاپ ارزان به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست های معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.
  • سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.
  • هرگونه نقص و یا عیب فنی بایستی پس از دریافت کالا در محل تحویل کالای مشتریان تست شود و به مرکز ارتباط مشتریان سایت لپ تاپ ارزان اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی کالا با مسئولیت سایت لپ تاپ ارزان تعمیر و یا جایگزین می گردد. در صورت دریافت کالا ،وجود نقص و عیب در کالای دریافتی حتی با گذشت ۱ ساعت پس از تحویل پذیرفتنی نیست.

لازم به ذکر است هزینه پست و بیمه به عهده خریدار می باشد.
تمامی پرداخت های انجام شده به روش اینترنتی و تحویل در محل مشتری انجام می گیرد. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی و آنلاین توسط کارت های عضو شبکه شتاب و رمز اینترنتی از درگاههای امن صورت می گیرد.
شرایط انصراف از خرید کالا ویژه کالاهای فیزیکی

مشتری می تواند ظرف مدت ۷ روز از سفارش خود را طبق شرایط زیر انصراف دهد :

  1. کالا کاملاً سالم و باز نشده باشد.
  2. حداکثر ۷ روز مهلت انصراف و عودت وجود دارد.
  3. هرگونه خرابی در بسته بندی یا محصول شامل عودت و انصراف نمی شود.

در صورت ابراز نبودن هیچ یک از مشکلات فوق کالا استرداد می گردد و مبلغ فاکتور پس از دریافت از طرف انبار فروشگاه اینترنتی لپ تاپ ارزان ، هزینه پرداخت شده ظرف مدت ۷ روز کاری به حساب مشتری بازگردانده می شود.
تنها هزینه عودت و انصراف از کالا فقط هزینه حمل و بازپس گیری کالا می باشد.
به امید رضایتمندی و سلامتی مشتریان

© مالکیت معنوی محتويات شامل قانون حق تکثير متعلق به سایت لپ تاپ ارزان می باشد.
© کليه حقوق محفوظ است. 1402 هجری خورشیدی