سوالی درباره خرید لپ تاپ استوک دارید؟ از ما بپرسید

 

لطفاً ابتدا سوالات متدوال را بخوانید
چنانچه پاسخ خود را نیافتید می توانید از طریق فرم روبرو سوال خود را مطرح کنید و یا اینکه طریق راه های ارتباطی مستقیم از ما سوال کنید.

سوالات متداول

در زمینه خرید لپ تاپ استوک و دست دوم

لپ تاپ استوک چیست؟

لپ تاپ های استوک به لپ تاپ هایی می گویند که خط تولید آن ها متوقف شده است و یا به فروش نرفته اند و یا مدت کوتاهی استفاده شده اند و به هر دلیل (معمولا آمدن مدلهای جدیدتر) صاحبانشان آنها را تعویض کرده اند. این لپتاپ ها معمولا به کشورهای خاورمیانه ارسال می شوند.

چرا لپتاپ استوک؟

امروزه به دلیل تورم بی سابقه قدرت خرید اکثر مردم کاهش یافته است. لذا بسیاری به دنبال خرید کالاهایی با قیمت پایین اما کیفیت بالا هستند. از آنجایی که لپتاپ های استوک حداقل بین 30 تا 60 درصد از لپ تاپ های نو همان مدل ارزانتر هستند به بهترین گزینه برای خرید تبدیل شده اند.

مزیت لپ تاپ استوک چیست ؟

مزیت اصلی لپ تاپ استوک در قیمت های فوق العاده پایین آنهاست. از آنجایی که اکثر این لپ تاپ ها بدون کمترین خط وخشی هستند و صرفا مرجوع شده هستند لذا تفاوتی با لپ تاپ نو ندارند.

چه تست هایی بر روی لپتاپ استوک انجام دهیم؟

از آنجایی که ما در لپ تاپ ارزان قبل از خرید تمام تستهای لازم را بر روی سخت افزار این لپتاپ ها می زنیم شما احتیاجی به اینکار ندارید. همچنین مهلت تست دو هفته ایی ما به شما این اطمینان دار می هد که در صورت هرگونه مشکل سخت افزاری می توانید در بازه زمانی لپ تاپ را عودت دهید.

آیا در صورت خراب بودن میتوانیم لپ تاپ را پس دهیم؟

همانطور که در مشصات لپ تاپ ها توضیح دادیم در صورت وجود مشکل سخت افزاری شما می توانید لپ تاپ خریداری شده را ظرف مدت 14 روز از زمان خرید عودت دهید.

سایر سوالات

سوالات عمومی

آیا می توانم لپ تاپ ها را از نزدیک ببینم؟

بله، ما فروشگاه حضوری هم داریم. شما می توانید با مراجعه به آدرس فروشگاه در مجتمع تجاری نگارستان نسبت به بازدید حضوری از لپ تاپ های ما اقدام نمایید. آدرس دقیق ما در صفحه ارتباط با درج شده است.

در صورتی که از سرعت لپ تاپ رضایت نداشتم چه کار کنم؟

گارانتی و مهلت تست دو هفته ایی ما صرفا شاما مشکلات سخت افزاری می باشد. تمام اطلاعات لپ تاپ ها بصورت دقیق در سایت موجود می باشد. لطفا قبل از خرید حتما مشخصات را کامل بخوانید تا به مشکلی نخورید.

پیکسل سوخته چیست و تا چند پیکسل شامل تعویض می شود؟

پیکسل سوخته در تمامی لپ تاپ ها می تواند وجود داشته باشد. حتی در لپ تاپ های آکبند تعداد 5 تا 8 پیکسل عادی می باشد. شما برای تست پیکسل سوخته می توانید چند عکس تمام رنگی مثلا سفید سیاه قرمز سبز و آبی را برای تست مانیتور از قبل آماده کنید و لپ تاپ خود را هنگام خرید تست کنید.

سوالی دارید؟

از ما بپرسید ...

ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم تا خریدی بدون دغدغه داشته باشید.